Nutriční poradna

Služby

Výživové poradenství

Chcete zkonzultovat svůj jídelníček, stravovací návyky nebo tápete ve výběru potravin? Během konzultace zodpovím všechny vaše otázky. Projdu s vámi záznam jídelníčku. Navrhnu možné změny a další doporučení, které vám dlouhodobě pomohou udržovat zdravý životní styl.

Jídelníček na míru

Rozhodli jste se jíst lépe? Zhubnout přebytečná kila a cítit se dobře ve vlastním těle? Pomůžu vám dosáhnout vašeho cíle. Jídelníček na míru obsahuje 10-15 variant od každého denního chodu. Jídelníček si tak můžete poskládat sami podle aktuálních chutí, stavu ledničky a nálady. Součástí jsou edukační materiály o cestě ke zdravému životnímu stylu a navazující konzultace.

Výživové poradenství je aktuálně pozastaveno z důvodu mateřské dovolené.

Ceník

Jídelníček na míru on-line formou

Dle náročnosti a požadavků klienta

od 6 000 Kč

Skype konzultace

Délka trvání 30 nebo 60 minut

750 / 1 500 Kč

Přijímám platby předem formou bankovního převodu.

Říkají o mně...

Dlouho jsem bojovala s váhou a sama s tím nedokázala trvale pohnout. Nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet výživový plán na míru opravdu funguje. Váha šla krásně dolů a zdravější stravování mi pomohlo zlepšit i stav mých jater a cholesterolu. Jídelníček je jednoduše sestavený a už podle něj jedu plně automaticky! Vřele doporučuji všem.

Jitka

Pardubice

Neviem v podstate varit a neviem sa poriadne orientovat v obchodoch. Po spracovania jedalnicku so sirokymi a velmi konkretnymi praktickymi informaciami, som za 2 dni dokazal bez problemov sa podla neho riadit. Od vtedy nie som hladny, jem vylucne veci co mi chutia a je to naraz pre mna cele jednoduche. Dakujem.

Richard

Bratislava

Ráda vařím a ráda jím, což na mně vždy šlo poznat na první pohled. Léta jsem zkoušela diety, prášky na hubnutí, hubnoucí programy, instantní stravu slibující zázračné výsledky, ale váha se vždy vrátila zpět. Až Tereza mne naučila, že zdravější stravování neznamená, že se budu omezovat v tom, co mám ráda. A já jsem teď spokojená.

Karolína

Brno

Máte zájem o mé služby?

Napište mi e-mail, přidejte základní informace o sobě a popište, o co máte zájem, abych se vám mohla ozvat s konkrétní nabídkou.

nutricni-poradna@terezahavlinova.cz