Marketingová spolupráce

Služby

Influencer marketing

Od roku 2013 se každý den starám o svůj profil @tereza.havlinova na Instagramu a skvělou komunitu sledujících, kteří se ke mně za tu dobu přidali. Společně vytváříme unikátní prostředí plné inspirace k vaření výborných jídel, zdravému pohybu a racionálnímu přístupu k vlastnímu zdraví. Do velké míry na profilu sdílím i věci ze života mimo vesmír výživy. Cestování, návštěvy kaváren či čtení knih. Zkrátka vše, co mě baví a o čem si se sledujícími ráda napíšu. Postupně jsem nasbírala přes 24 tisíc sledujících a čísla mi každý měsíc poskočí o stovky dalších.

Texty

Součástí mojí práce je již řadu let tvorba různě dlouhých textů. Jako člen redakce Aktinu jsem pravidelně sepisovala rozsáhlé texty na blog eshopu. Připravovala jsem texty k infografikám, popisky příspěvků na sociálních sítích a vytvářela texty pro PPC kampaně. Pro Billa Gusto magazín píšu články a reviduji další texty, letáky a produktové popisky. Moje články najdete i na blogu Dáme jídlo či Goodie. Umím si zpracovat odborné zdroje a vytvořit čtivý text pro danou cílovou skupinu čtenářů.

Focení

Jídlo je pro mne jedním slovem vášeň. Barvy a textury jsou základem každého fantastického pokrmu. Chuť a vůni jen tak nezachytím, ale ten zbytek můžu pokrýt svými texty a fotografiemi. Všechny emoce, které v nás čerstvě připravený recept vyvolá, se snažím zachytit jednou pro vždy, aby je čtenáři mohli nasát úplně stejně, jako by byl talíř položen přímo před nimi.

Je pro mne důležité tvořit kvalitní snímky, které zaujmou nejen ve feedu na sociálních sítích, ale které budou také skvělou ilustrací každého báječného dne, který můžeme strávit za sporákem.

Poradenství

Zcela chápu, že je pro širokou veřejnost někdy náročné orientovat se ve všech zákonitostech ze světa výživy a zdravého životního stylu. Informace jsou dostupnější, než dříve, ale o to víc jsou protkané polopravdami a mýty. Já vám pomůžu vytvořit kvalitní materiál po obsahové stránce, za kterým si budete stát. Ať už půjde o článek na váš web, inzerci v časopise nebo textaci videa. Probereme spolu vaše cíle a vytvoříme smysluplný text, který vaši cílovku bude nejen bavit, ale i obohacovat.

Reference

Instagram mi do života přinesl řadu výjimečných spoluprací, za které jsem opravdu vděčná. Jen za poslední rok mám možnost spolupracovat se značkami jako je Billa, Aktin, Kenwood či Knihy Dobrovský. Se spoustou dalších navazuji i kratší spolupráce, ale vždy je pro mě důležité, aby projekt dával smysl pro mé sledující. V případě, že by vás navázání spolupráce se mnou zajímalo blíž, můžete se podívat na některé reklamní příspěvky, které jsem za poslední měsíce připravila. 

Už od první chvíle jsem si naši spolupráci s Terkou velmi pochvalovala po lidské i profesionální stránce. Stala se nedílnou součástí týmu na projektech pro klienta BILLU a vždy přispívala k přátelské pracovní atmosféře. Terka dokáže odborné rady podat jednoduchým způsobem a často přichází s originálními nápady. Tak se nám podařilo zajímavým způsobem zvýšit i odbornou hodnotu pro naše čtenáře.

Kateřina Nováková

MarketUp

Po rok a půl dlouhé spolupráci s Terezou můžu říct, že je pravým odborníkem ve svém oboru. Vždy jsem se mohla spolehnout, že svěřené projekty budou dotažené do konce a práce odvedena na vysoké úrovni. Terka má profesionální přístup, ale je i velmi empatická a záleží jí na dobrých vztazích. Je silná v komunikaci i kreativě. Práce je pro ni vášeň, ne jen odškrtávání TO-DO listu, a toho jsem si na ní vždy cenila.

Iva Linhartová

Aktin

Ozvěte se mi

Líbí se vám, co dělám? Chcete, abych se podílela na vašich kampaních? Budu se těšit na váš e-mail a na spolupráci, kterou společně vymyslíme.